Przerwa świąteczna i mecz z Garbarnią Kurów (LLM mł gr. II, 7 kwietnia)

Od piątku 3 kwietnia do poniedziałku 6 kwietnia mamy oczywiście przerwę w treningach. Odpoczywamy i świętujemy.

We wtorek 7 kwietnia o godz, 17:00 na boisku przy ul. Rusałka gramy spotkanie z Garbarnią Kurów w ramach Lubelskiej Ligi Młodzika Młodszego Gr. II. Będzie to nasz pierwszy mecz w rundzie wiosennej tych rozgrywek.

Na to spotkanie zostaną powołani (indywidualnie) zawodnicy trenujący u trenera Piotra Kucharskiego oraz zawodnicy trenujący u trenera Konrada Radeckiego, którzy nie grali lub mało występowali w Lidze Wojewódzkiej.

Oczywiście, aby móc wystąpić w tym meczu należy mieć aktualne badania lekarskie oraz być zgłoszonym do tych rozgrywek (lista uprawnionych zawodników znajduje się tutaj).

Zdrowych, pogodnych, pełnych wiary, nadziei i radości Świąt Wielkanocnych!