Powołania na mecze ligowe z Huraganem Międzyrzec Podlaski i Turem Milejów (sobota 11 kwietnia)

sobotę 11 kwietnia 2015 r. o godz. 10:00 gramy w Lidze Wojewódzkiej Młodzików Młodszych wyjazdowy mecz z Huraganem Międzyrzec Podlaski. Na jesieni przegraliśmy u siebie 2:3. Liczymy na udany rewanż.

Powołania na ten mecz otrzymują:

1. Czukiewski Tymoteusz
  2. Mrysz Bartłomiej
  3. Walczyński Maksymilian
  4. Gołębiewski Maciej
  5. Pyda Jakub
  6. Gałęga Arkadiusz
  7. Cieluch Michał
  8. Kontek Dominik
  9. Obara Jakub
  10. Dąbski Tomasz
  11. Kołodziejczyk Jakub
  12. Wącholski Radosław
  13. Wiński Augustyn
  14. Piekarz Mateusz

Zbiórka powołanych zawodników o godz. 7:30 (wyjazd o godz. 7:45) na parkingu przy SP nr 51 przy ul. Bursztynowa 22. Należy zabrać ze sobą legitymację szkolną (lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem) oraz ochraniacze.

sobotę 11 kwietnia 2015 r. o godz. 11:00 gramy również w Lubelskiej Lidze Młodzików Młodszych wyjazdowy mecz z Turem Milejów.

Na ten mecz zostali powołani następujący zawodnicy z grupy trenera Konrada Radeckiego:

1. Czukiewski Mieszko
  2. Gładysz Kacper
  3. Nalepa Patryk
  4. Matuszewski Maciej
  5. Lisowski Marcel
  6. Jarocki Tymoteusz

Zbiórka powołanych zawodników o godz. 8:45 (wyjazd o godz. 9:00) na parkingu przy SP nr 51 przy ul. Bursztynowa 22. Należy zabrać ze sobą legitymację szkolną (lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem) oraz ochraniacze.​