Turniej - 7 grudnia 2014 r.

Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej roczników 2002 i 2003 na rzecz Jasia Kozłowskiego (zawodnika UKS WIDOK Lublin rocznik 2002), który odbędzie się w niedzielę 7 grudnia w Hali Globus.

Zaproszenie na Turniej na stronie głównej UKS WIDOK Lublin

W Turnieju (rocznika 2003) wystąpią trzy nasze drużyny (UKS WIDOK rocznik 2003) oraz drużyny LUBLINIANKI Lublin oraz SPN MOTOR Lublin. W miejsce zespołu VROTCOVII Lublin (uwzględnionej w pierwotnym harmonogramie) zagra trzecia drużyna UKS WIDOK Lublin.

Harmonogram Turnieju na stronie głównej UKS WIDOK Lublin

Zbiórka w hali Globus od 7:30. Jest możliwość zamówienia obiadu w cenie 15 zł.  Turniej jest praktycznie całodniowy (od 8:00 do 16:00) i dlatego wskazane jest aby dzieci zjadły obiad. Osoby zainteresowane obiadem przynoszą 15 zł.

Ze względu na charytatywny charakter Turnieju prosimy o wsparcie na rzecz zawodnika Jasia Kozłowskiego. Będzie można wrzucić dowolną kwotę do puszki (zwłaszcza, że nie ma "wpisowego" za udział w Turnieju). Prosimy także o przyniesienie czegoś do zjedzenia dla zawodników, rodziców, trenerów oraz zaproszonych gości. Mile widziane ciasta, ciastka, sałatki itp.

Plakat turnieju: