Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Plakat Turnieju:

Informacje na temat turnieju znajdują się na głównej stronie klubu (link) oraz poniżej (od Zarządu Klubu):

Szanowni Państwo,

W naszym klubie gra i trenuje 12 letni Jan Kozłowski. To szybki lewoskrzydłowy, dobry kolega i prawie nikt nie wie o tym, że jest chory na cukrzycę. Wspólnie chcemy połączyć siły i pomóc mu w skutecznym leczeniu. Od rodziców Jaśka dowiedzieliśmy się, że dzieci z cukrzycą uprawiających czynnie sport jest bardzo wiele. Treningi piłkarskie są dla chłopca ważnym aspektem jego życia i nie wyobraża on sobie, aby ze względu na chorobę musiał przerwać uprawianie sportu. Dlatego też 7 grudnia br. w hali Globus w Lublinie odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2002 i 2003 w którym udział wezmą głównie drużyny z naszego regionu. Po turnieju odbędzie się mecz I Ligi Futsalu z udziałem lubelskiej drużyny AZS UMCS, a także mecz pokazowy w którym zagrają znane lubelskie osobistości tj. Modest Boguszewski, Sławomir Nazaruk, Jakub Wierzchowski, Adam Piekutowski czy Kabaret Ani Mru Mru. Podczas turnieju odbędą się również licytacje koszulek piłkarskich, losowanie fantów, zbiórka pieniędzy z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc w kosztownym leczeniu Jaśka.

W związku z powyższym zwracamy się z prośbą do wszystkich o pomoc i wsparcie naszej inicjatywy. Wśród nas jest wiele osób, które prowadzą własne przedsiębiorstwa bądź pracują w firmach od których możemy pozyskać gadżety i różnego rodzaju upominki, które będziemy mogli rozdać widzom, uczestnikom turnieju w zmian za okazane wsparcie. Ponadto w dniu imprezy będą nam potrzebni wolontariusze, którzy pomogą w obsłudze technicznej turnieju. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o kontakt z dyrektorem klubu – Jackiem Skrzyniarzem pod nr tel. 603-623-013, który zajmuje się koordynacją całego wydarzenia.

Z góry dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w tym szczytnym turnieju.

Zarząd UKS „Widok” SP 51